HAKKIMIZDA

NELKO TEKTİL 21.02.2018 senesinde Bursa Gürsu Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Jakarlı ve armürlü dokuma kumaş üretim ile sektöre giren NELKO tekstil 2019 yılında ihracat faaliyetlerine başlamıştır. NELKO Tekstil bünyesinde üretilen kumaşların %50'i dış pazarlara, %50'i ise ihracata yönelik çalışan konfeksiyon firmalarına satılmaktadır. NELKO Tekstil uluslararası platformda gerçekleşen fuar katılımlarıyla, pazar payını yükseltmek için faaliyetlerde bulunmaktadır. Yılda 4 kez koleksiyon hazırlayan firmamız, markalara yönelik özel koleksiyon çalışmalarına da yer vermektedir.

VİZYONUMUZ

En büyük hedefimiz, insan ve çevre sağlığına önem veren, özel bilgi birikimimiz ve yüksek teknolojimiz ile müşteriden yan sanayiye,insan kaynaklarından yüksek kaliteli üretime kadar tüm aşamalarda fark yaratan ve tercih edilen bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ürünlerimize karşı hızla artan ve sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve memnuniyeti artırmayı hedefleyen, Deneyimli ve kalifiye iş gücüyle, ileri teknolojisiyle, ilk seferinde ve hatasız üretim yaparak müşterimize zamanında teslimat yapabilmek, Kalitede süreklilik uygulamasıyla, insan ve çevre dostu kumaş üretmek, Doğru üretim ve satış kombinasyonu ile dinamik bir moda ve teknik kumaş tedarikçisi olmak.

İTHAL KALİTELER

Nelko Tekstil olarak firmamız uzak doğu ülkeleri Endonezya. Malezya, Çin Kore ve Pakistan gibi ülkelerden 60 gr mt/tül den 200 gr mt/tül e kadar Viskon, Pamuk ve Polyesterdeki kaliteleri ham ve Pfd olarak ithal ederek iç piyasaya ve ihracata proforma ve ihraç kayıtlı satış yapmaktadır


scroll up